Wat doet u met uw spaargeld?

Niet gecategoriseerd
Gratis informatieavond over sparen, beleggen en vermogensbeheer

Steeds meer mensen vragen zich af wat zij het beste kunnen doen met hun spaargeld of vermogen. Sparen voelt veilig, maar door inflatie neemt de koopkracht van geld langzaam af. Tegelijkertijd vinden veel mensen beleggen spannend of ingewikkeld. Daardoor blijft vermogen vaak onbenut, terwijl er juist veel mogelijkheden zijn om financiële doelen dichterbij te brengen.

Vermogensbeheer draait niet om dagelijks de beurs volgen of speculeren op snelle winsten. Het gaat om een doordachte strategie die aansluit bij uw persoonlijke situatie, financiële doelen en de mate van risico die u bereid bent te nemen. Of u nu vermogen wilt opbouwen voor later, eerder wilt stoppen met werken, uw pensioen wilt aanvullen of wilt sparen voor uw kinderen of kleinkinderen: een goed financieel plan vormt de basis.

Benieuwd hoe zo’n informatieavond eruitziet?
Van spaargeld naar een plan dat bij u past

Juist daarom organiseert CVS Vermogensbeheer op woensdag 4 november 2026 een gratis informatieavond in Restaurant De Hof in Renswoude. Tijdens deze toegankelijke en interactieve avond neemt gastspreker Ellie Jahangiri van NNEK u mee in de wereld van sparen, beleggen en vermogensbeheer. Op een heldere en begrijpelijke manier krijgt u inzicht in de mogelijkheden om uw vermogen doelgericht in te zetten voor de toekomst

Tijdens de avond komen onder andere de volgende onderwerpen aan bod:

  • de verschillen tussen sparen en beleggen;
  • kansen en risico’s van vermogensopbouw;
  • het belang van spreiding en een lange beleggingshorizon;
  • de invloed van emoties op financiële keuzes;
  • de waarde van een persoonlijk financieel plan.
Voor iedereen die meer inzicht wil in zijn financiële mogelijkheden

De informatieavond is geschikt voor zowel mensen die nog nooit hebben belegd als voor deelnemers die al ervaring hebben. Er is volop gelegenheid om vragen te stellen en in gesprek te gaan met onze adviseurs. 

Praktische informatie

Datum: woensdag 4 november 2026
Locatie: Restaurant De Hof, Arnhemseweg 3, Renswoude
Inloop: 19.30 uur
Start presentatie: 20.00 uur
Afsluiting: aansluitend een gezellige borrel vanaf 21.45 uur

Deelname is kosteloos. Meld u direct aan via de knop hieronder.

Kunt u niet aanwezig zijn, maar wilt u wel eens van gedachten wisselen over uw financiële situatie? Dan bent u uiteraard ook van harte welkom voor een vrijblijvend kennismakingsgesprek.

Utrechtsestraatweg 151, 3911 TS Rhenen
T: 0318 51 55 55
E: info@cvshypotheken.nl
I: www.cvshypotheken.nl